Strony, sklepy internetowe Lublin, Warszawa - Projektujemy, tworzymy, Drukarnia Lublin

Profesjonalne

Strony i Sklepy WWW

dla Twojej firmy

Co zrobić, żeby ulotki nie lądowały w koszu?

Jeśli chcesz przynajmniej zmniejszyć ilość ulotek, które ludzie natychmiast wyrzucą, rozdawaj swoje ulotki daleko od koszy na śmieci. W drodze do oddalonego kosza część ludzi jednak przeczyta treść ulotki. Inni ulotkę schowają do kieszeni i może później przeczytają. Tak czy owak szanse na przeczytanie Twoich ulotek wzrosną.

Swoje ulotki rozłóż lub rozdawaj w miejscach w których potencjalnie może być najwięcej Twoich klientów, a skuteczność tej operacji wzrośnie. Jeśli Twoja firma zajmuje się usługami budowlanymi rozdawaj ulotki pod składami albo hipermarketami budowlanymi, a nie np. w aptekach.

Ulotka do klienta musi "krzyczeć" wielkim nagłówkiem, obiecując korzyści, które może odnieść obdarowany nią człowiek. Ulotki powinny być wręczane w taki sposób, aby nagłówek przyciągnął wzrok klienta i w momencie wręczania był przez niego czytany.

Nie liczba rozdanych ulotek, a skuteczność tej operacji (pozyskanie klientów) jest dla Ciebie decydująca. Nawet mała ilość ulotek rozdanych w lepiej dobranej grupie potencjalnych klientów da wielokrotnie lepsze rezultaty dla Ciebie niż te same ulotki rozdane w tysiącach egzemplarzy w przypadkowym tłumie przechodniów. Dla Ciebie będzie to oznaczać oszczędność czasu i Twoich pieniędzy.

Stwórz ulotki oryginalnie wyglądające, które ludzie wezmą ze sobą i będą chcieli pokazać je swoim znajomym, a skuteczność tego prostego zabiegu zaskoczy Cię!