Strony, sklepy internetowe Lublin, Warszawa - Projektujemy, tworzymy, Drukarnia Lublin

Profesjonalne

Strony i Sklepy WWW

dla Twojej firmy

Drukarnia

W związku z nieustannym rozwojem firmy (działu drukarni) i poszerzeniem gamy świadczonych usług, nasz park maszynowy drukarskich wzbogaciliśmy o jeszcze szybsze, wydajniejsze i bardziej ekonomiczne urządzenia. Dzięki najnowszym rozwiązaniom, terminy realizacji zleceń są krótsze, a oferowane przez nas usługi – jeszcze tańsze.

Obecnie dysponujemy najnowocześniejszą maszyną produkcyjną BizHub PRO 6000 do druku cyfrowego firmowaną przez Konica Minolta. Dzięki temu, możemy zadowolić nawet najbardziej wybrednych i wymagających Klientów. Drukujemy z jakością offsetu, z regularną kalibracją barw i doskonałą rozdzielczością (1200x1200 dpi przy 8-bitowym kolorze). Dzięki zaawansowanej technologii przetwarzania kolorów, Klient otrzymuje niespotykaną wręcz jakość obrazu, co da się zauważyć w perfekcyjnym nasyceniu i odwzorowaniu kolorów, jak również w dokładności i niespotykanej precyzji drukowania.

Drukarnia cyfrowa w Lublinie

Inne cechy, które wyróżniają ten wyjątkowy system druku cyfrowego spośród innych dostępnych na rynku to m.in.: tonery polimeryzowane Simitri HD, stabilność obrazu, kontrola nasycenia, technologia S.E.A.D II, technologia obrazowania rastrem częstotliwościowym (FM).

Korzystając z tak profesjonalnego i niezawodnego sprzętu, mamy pewność, że z każdego projektu graficznego wydobędziemy pełnię barw i niezauważalnych na pierwszy rzut oka szczegółów, co sprawia, że jesteśmy jeszcze bardziej konkurencyjni na rynku.

Polecamy nasze usługi druku cyfrowego wszędzie tam, gdzie liczy się jakość wykonania, zaufanie, a przede wszystkim terminowość realizacji.