Strony, sklepy internetowe Lublin, Warszawa - Projektujemy, tworzymy, Drukarnia Lublin

Profesjonalne

Strony i Sklepy WWW

dla Twojej firmy

Flagowy produkt LabSQL w Marketer+

Lipcowo-wrześniowe wydanie specjalnie 2014 magazynu Marketer+ — jak zawsze — obfituje w wiele ciekawych artykułów, porad i zagadnień. Głównym wątkiem tej edycji „przewodnika po marketingu” jest praktyczny poradnik E-handel skutecznie zawierający cenne informacje dotyczące sklepów internetowych.

Wśród polecanych przez Marketer+ rozwiązań e-commerce znalazł się flagowy produkt naszej firmy — sellsmart. To nowoczesny, funkcjonalny i profesjonalny program do prowadzenia sklepu internetowego, który coraz częściej znajduje uznanie nie tylko wśród osób prowadzących e-sklepy, ale także wśród ekspertów z branży. Informację na nasz temat możecie odnaleźć na str. 13, tuż po artykule „Jak wybrać oprogramowanie do sklepu internetowego?”.

Ale to nie wszystko. Wiele więcej o samym produkcie i korzyściach płynących z jego użytkowania napisano na str. 120, w sekcji Narzędzia marketera i prezentacje, gdzie przedstawione są produkty i usługi, które wspierają e-handel. Już teraz każdy z Was może skorzystać ze specjalnej oferty przygotowanej przez nas dla czytelników Marketera+ — na podstawie kodu zamieszczonego na str. 120 otrzymasz 5% rabatu na stworzenie sklepu internetowego.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Ty też możesz odnieść sukces w e-biznesie, przekonaj się, że z nami może to być proste, szybkie i wygodne! Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu, wybierz sprawdzone rozwiązania!

Gorąco zachęcamy do lektury. Magazyn Marketer+ dostępny jest w dobrych sklepach z prasą, m.in. w sieci sprzedaży Empik.