Strony, sklepy internetowe Lublin, Warszawa - Projektujemy, tworzymy, Drukarnia Lublin

Profesjonalne

Strony i Sklepy WWW

dla Twojej firmy

Jakie podstrony będą mi potrzebne na mojej stronie internetowej?

Ilość i dobór poszczególnych podstron zależy tylko i wyłącznie od preferencji klienta. Niektórzy decydują się na pojedyncze strony - wizytówki, inni na kilkunastostronowe portale. Najpopularniejszy jednak model to mniej więcej 5 podstron a w tym (główna, o nas, kontakt, promocje, usługi). Aby jednoznacznie zdecydować co jest mi w danym momencie potrzebne najprościej podejrzeć kilka innych stron lub poczytać o dostępnych opcjach poniżej.

  • Home czyli strona domowa lub strona główna. Jest to pierwsza i najważniejsza podstrona Twojej domeny, ponieważ każdy internauta widzi ją zaraz po wpisaniu adresu URL. Jest bardzo ważne aby strona ta wywarła dobre pierwsze wrażenie na odwiedzającym, zachęcając go do dalszego przeglądania zawartości.
  • Strona O Nas - jak sama nazwa wskazuje podstrona ta dostarcza internautom informacji na temat Twojej działalności.
  • Strona Kontakt - podstrona zawierająca wszystkie detale kontaktowe i opcjonalnie formularz kontaktowy pozwalający internautom skontaktować się z Tobą przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu
  • Zwykłe Strony - inne potrzebne Ci strony zawierające co tylko sobie zażyczysz
  • Oferta, Nowości - strona zawierająca aktualną ofertę organizacji i nowości opisujące wydarzenia, produkty i inne ważne informacje
  • Galeria - strona galerii zdjęć, podobno zdjęcia mówią więcej niż słowa i wielu ludzi decyduje się na umieszczenie zdjęć ludzi, miejsc lub produktów na własnej stronie www. Zdjęcia mogą a nawet powinny być dodawane na innych podstronach serwisu internetowego.
  • Mapa Strony - wymagana szczególnie dla większych stron, pomaga odnaleźć użytkownikowi właściwą drogę na stronie poprzez umieszczenie wszystkich dostępnych linków na jednej stronie wraz z pomocnymi opisami. Mapa strony ma również dobry wpływa na optymalizację i pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach.