Strony, sklepy internetowe Lublin, Warszawa - Projektujemy, tworzymy, Drukarnia Lublin

Profesjonalne

Strony i Sklepy WWW

dla Twojej firmy

Kalendarze reklamowe

Kalendarze x-dzielne

Kalendarze x-dzielne Lublin W naszej ofercie znajdziesz kalendarz trójdzielny w formacie 320x810 mm. Twój projekt graficzny wydrukujemy na kartonie 300 g i pokryjemy lakierem dyspersyjnym. Tak powstanie główka. Na stabilny, wykonany z tego samego materiału podkład, nakleimy trzy dwunastostronicowe kalendaria w formacie 290x150 mm wydrukowane w kolorze czarnym i czerwonym na papierze offsetowym 90 g oraz założymy przeźroczystą taśmę z czerwonym okienkiem.

Kalendaria do kalendarzy x-dzielnych

Kalendaria do kalendarzy x-dzielnych Lublin W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości kalendaria wydrukowane na papierze offsetowym 90 g w kolorze czarnym i czerwonym. Numeracja tygodni, informacja o imieninach czy najważniejszych świętach w wyjątkowo czytelnej i przejrzystej formie, z pewnością ułatwią planowanie czasu. Kalendaria do kalendarzy trójdzielnych drukujemy w formacie 290x150 mm - w komplecie otrzymasz trzy bloczki zawierające po 12 kart kalendarium. Kalendaria do kalendarzy jednodzielnych oferujemy w formacie 290x190 mm. Na każdej stronie znajdują się trzy miesiące (aktualny, poprzedni i następny).

Koperty do kalendarzy x-dzielnych z nadrukiem

Koperty do kalendarzy x-dzielnych z nadrukiem Lublin Teraz w komplecie do kalendarzy jednodzielnych i trójdzielnych (oprócz kalendarzy Economy) możesz zamówić kopertę z indywidualnym nadrukiem. Kopertę wydrukujemy w czterech kolorach, na kartonie 300 g. Takie opakowanie doskonale ochroni kalendarz przed uszkodzeniem i będzie dodatkową reklamą Twojej firmy. Możliwość dowolnego nadruk jeszcze bardziej podkreśli indywidualny charakter koperty, a estetycznie zapakowany kalendarz będzie doskonałym prezentem.

Kalendarze listwowane

Kalendarze listwowane Lublin Przyciąga formatem – taki właśnie jest kalendarz plakatowy – wyjątkowo praktyczny i ulubiony. Doskonałe połączenie plakatu z kalendarzem. Kalendarze plakatowe drukujemy w formatach B1, B2, A1 i A2 na papierze kredowym o gramaturze 170 g, 250 g lub 350 g. Wydruk standardowo pokrywamy lakierem dyspersyjnym. Uszlachetnienie folią mat lub połysk bądź lakierem UV nada Twojej grafice aksamitnej matowej głębi lub wyjątkowego blasku. Całości dopełni właściwie dobrana elegancka listwa w trzech kolorach do wyboru: białym, czarnym bądź srebrnym. Już dziś zdecyduj się na kalendarz plakatowy.

Kalendarze spiralowane

Kalendarze spiralowane Lublin Oferujemy wykonanie kalendarzy w formatach B2, A2, A3 oraz A4, w których przygotujesz 12+1 lub 6+1 pięknych, opatrzonych indywidualnym projektem, kart. Kalendarze w formatach B2 i A3 możesz wydrukować w orientacji poziomej i pionowej. Do druku kalendarzy wieloplanszowych wykorzystujemy papier kredowy 170 g. Okładkę drukujemy na papierze kredowym 250 g lub 350 g, którą możemy dodatkowo pokryć, w zależności od wybranego rodzaju papieru, lakierem UV, folią mat lub połysk. Całości dopełni spirala dostępna w trzech kolorach: białym, czarnym bądź srebrnym.

Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe Lublin Szukasz wyjątkowego podręcznego terminarza? Wybierz spiralowany kalendarz książkowy. Kalendarze Premium to 128 funkcjonalnych stron wnętrza w formacie B5, wydrukowanych na papierze offsetowym 90 g. Okładkę kalendarza wydrukujemy według Twojego projektu na kartonie 300 g. Okładkę kalendarza możemy pokryć folią matową lub folią połysk. Uszlachetnienie nada jej matowej głębi lub wyjątkowego blasku. Możesz wybrać także folię soft touch, pozwalającą uzyskać unikalny efekt „aksamitnego dotyku” i szlachetnej elegancji. Całości dopełni spirala w kolorze białym.

Kalendarzyki listkowe

Kalendarzyki listkowe Lublin Kalendarzyk listkowy – mały, podręczny i użyteczny, a przy tym wyjątkowo niedroga i skuteczna forma reklamy. Zaprojektuj niepowtarzalną grafikę, a Twoi Klienci zawsze znajdą dla niego miejsce w swoim portfelu. Twój projekt wydrukujemy na papierze kredowym 350 g, dzięki czemu będzie on trwały i funkcjonalny. Możemy pokryć go folią połysk lub mat. Kalendarzyki uszlachetniamy zarówno jedno jak i dwustronnie. Jeżeli wybierzesz zadruk dwustronny, ale przy jednostronnym foliowaniu lub lakierowaniu to uszlachetnimy awers Twojego projektu.

Kalendarze piramidka

Kalendarze piramidka Lublin Nasze kalendarze piramidki drukujemy na kartonie 300 g. Wydruk zabezpieczamy lakierem dyspersyjnym. Podstawę kalendarza bigujemy w dwóch miejscach, a następnie sklejamy klejem introligatorskim. Tak przygotowany produkt jest mocny i stabilny. Możesz być pewien, że ten praktyczny upominek posłuży Tobie i Twoim klientom przez wszystkie 365 dni w roku. Piramidki proponujemy w formacie 200x130 mm. Dzięki nadrukowanemu kalendarium będziesz mógł szybko objąć wzrokiem plany na cały rok. Możesz wykorzystać cały tył kalendarza - przygotuj oryginalną grafikę i spraw, by Twój kalendarz był niepowtarzalny.

Kalendarze piramidka z klejonym kalendarium

Kalendarze piramidka z klejonym kalendarium Lublin Kalendarze biurkowe pełnią funkcję podręcznego organizera, a odpowiednio zaprojektowane mogą stać się interesującym detalem i jednocześnie całoroczną reklamą Twojej firmy. Nasze kalendarze piramidki drukujemy na kartonie 300 g. Wydruk zabezpieczamy lakierem dyspersyjnym. Podstawę kalendarza bigujemy w dwóch miejscach, a następnie sklejamy klejem introligatorskim. Tak przygotowane piramidki mają format 200x130 mm. Na nich umieszczamy klejone kalendaria wydrukowane w kolorze czarnym i czerwonym. Do ich produkcji wykorzystujemy papier offsetowy 90 g, który docinamy do formatu 90x120 mm.

Kalendarze piramidka spiralowane

Kalendarze piramidka spiralowane Lublin Kalendarz piramidka to obowiązkowy element na biurku każdego pracownika. Ze względu na rodzaj kalendarza proponujemy możliwość zaprojektowania kalendarium, okładki i podstawy lub pobrania gotowego kalendarium. Do wyboru masz dwa formaty kalendarium: 200x132 mm (papier offset 90 g), 300x132 mm (papier kreda 130 g mat). Każdy kalendarz zawiera 27 kart oraz okładkę, a Ty masz możliwość dwustronnego zadruku w pełnym kolorze. Gwarantujemy stabilną podstawę, a całość połączymy spiralą, w czterech kolorach do wyboru.

Planery

Planery Lublin Wyraźny, przejrzysty i perfekcyjnie uporządkowany – taki jest planer. Pozwoli doskonale zaplanować wszystkie zadania, tak aby już nic nie umknęło Twojej uwadze. Będzie widoczny z każdego miejsca w biurze dzięki swojemu formatowi B1, a możliwość całkowicie indywidualnego zadruku to również atrakcyjna i skuteczna forma reklamy Twojej firmy. Jeżeli szukasz dobrze zorganizowanego kalendarza to wybierz planer! Zaprojektuj przejrzyste i funkcjonalne kalendarium, dodaj oryginalną grafikę, a z przyjemnością spoglądać na niego będą Twoi klienci przez wszystkie 365 dni w roku. Wydrukujemy go na kartonie 300 g, dzięki czemu będzie wyjątkowo wytrzymały.

Agencja interaktywna reklama promocja Lublin

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat kalendarzy reklamowych — zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Wierzymy, że spełnimy Państwa oczekiwania w stu procentach.

Ciekawe realizacje drukarni