Strony, sklepy internetowe Lublin, Warszawa - Projektujemy, tworzymy, Drukarnia Lublin

Profesjonalne

Strony i Sklepy WWW

dla Twojej firmy

Materiały konferencyjne, clipboardy

Teraz już żadna konferencja nie będzie nudna, zaś przygotowanie materiałów konferencyjnych żmudne, nerwowe, gdzie całość jest masowo kserowana w pośpiechu.

Zleć nam projekt i/lub wydruk materiałów konferencyjnych, a otrzymasz doskonałe jakościowo dokumenty, starannie zbindowane, które uatrakcyjnią i wzbogacą każdą konferencję.

Clipboardy

Clipboardy Lublin Definicja jest prosta – to wygodna podkładka do notowania i nieoceniona pomoc w trakcie szkoleń, seminariów i spotkań z Klientami. To najlepsze rozwiązanie dla osób, które notują podczas pracy w terenie lub wybierają się w podróż służbową. To coś więcej niż niezniszczalny produkt, to przede wszystkim skuteczny materiał reklamowy. Dwustronny zadruk 4/4 (oklejki i wyklejki) oraz możliwość wyboru czterech rodzajów uszlachetnień dają duże pole do graficznego popisu. Wygodny w użyciu klip nie pozwoli zgubić żadnej ważnej informacji, a wysoka jakość druku offsetowego precyzyjnie odda nawet najbardziej wymagający projekt.

W ofercie znajduje się także clipboard zamykany który dzięki zamykanej okładce staje się poręczną teczką, bezpiecznie przechowującą dokumenty. Długopis będzie zawsze pod ręką, bo metalowy uchwyt go nie wypuści, a kieszonka trójkątna zmieści np. ulotkę.

Agencja interaktywna reklama promocja Lublin

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat materiałów konferencyjnych — zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Wierzymy, że spełnimy Państwa oczekiwania w stu procentach

Ciekawe realizacje drukarni