Strony, sklepy internetowe Lublin, Warszawa - Projektujemy, tworzymy, Drukarnia Lublin

Profesjonalne

Strony i Sklepy WWW

dla Twojej firmy

Opieka techniczna i szkolenia

Właściciele stworzonych przez nas stron www i sklepów internetowych nie muszą już więcej się głowić jak przygotować banner, kartkę świąteczną, jak zredagować tekst, nie muszą też dokonywać analizy skomplikowanych statystyk związanych z witryną. Za stosunkowo niewielką opłatą mogą skupić się na tym, na czym znają się najlepiej – na prowadzeniu biznesu i zarabianiu pieniędzy. Opiekę nad swoją stroną czy sklepem www mogą przecież pozostawić profesjonalistom – grafikom i specjalistom od marketingu internetowego – którzy wiedzą jak to się robi, robią to dobrze, a do tego szybko i sprawnie.

Decydując się na abonament opieki technicznej, oprócz wymienionych wyżej korzyści, otrzymują Państwo kompleksową pomoc w zakresie obsługi i prowadzenia e-sklepu (podpowiedzi jak wprowadzać i opisywać produkty) oraz oczywiście w zakresie jego bezawaryjnego funkcjonowania. W ramach takiego abonamentu mają Państwo również możliwość odbycia bezpłatnego szkolenia z obsługi sklepu w siedzibie naszej firmy w Lublinie (w przypadku chęci odbycia takiego szkolenia, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny) oraz otrzymują pomoc w założeniu statystyk odwiedzin sklepu (Google Analytics).

Ponadto, z przyjemnością poinformujemy wyszukiwarki internetowe o prowadzonym przez Ciebie e-sklepie czy stronie internetowej. Gwarantujemy prawidłowe ich zaindeksowanie przez wszystkie liczące sie w Polsce wyszukiwarki internetowe (Google, netsprint, WP, Onet).

Gwarantujemy, iż zajęcia będą prowadzone w komfortowych warunkach i wiedza będzie zdobywana przez Państwa w miłej i przyjaznej atmosferze.

Obok poznania funkcjonalności panelu administracyjnego, przekażemy Ci również szereg innych użytecznych wiadomości, które ułatwiają i przyspieszają codzienną pracę. Nauczysz się konfigurować swoją stronę internetową według swoich potrzeb, a także jak estetycznie, a przede wszystkim profesjonalnie zarządzać zawartością merytoryczną serwisu.

Agencja interaktywna reklama promocja Lublin

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat opieki technicznej i szkoleń, zapraszamy do naszej siedziby – Lublin, ul. Szczecińska 14. Pozostałe formy kontaktu dostępne są w dziale Kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania w najszerszym zakresie.