Strony, sklepy internetowe Lublin, Warszawa - Projektujemy, tworzymy, Drukarnia Lublin

Profesjonalne

Strony i Sklepy WWW

dla Twojej firmy

Plakaty A3-A0, Plakaty XXL

Obok wizytówek i ulotek, plakaty są jedną z najważniejszych i jednocześnie najprostszych form prezentacji oferty naszej firmy.

Dzięki czytelnym i atrakcyjnym wizualnie plakatom powieszonym w różnych instytucjach, na słupach reklamowych czy w komunikacji miejskiej, Twoja firma może dotrzeć do szerszej gamy potencjalnych Klientów.

Plakaty drukujemy na papierach offsetowych i kredowych. Jeżeli zdecydujesz się na uszlachetnienie, to pokryjemy plakaty lakierem UV lub folią. To jeszcze nie wszystko – w naszej ofercie znajdziesz również plakaty dwustronne. Teraz Twoje projekty będą widoczne z każdej strony!

Formaty papieru (norma ISO 216)

Format papieru - zasadniczy (seria A) Format papieru - pomocniczy (seria B) Format papieru - pomocniczy (seria C) - określa głównie rozmiary kopert

Źródło: Wikipedia

Plakaty wielkoformatowe

Plakaty wielkoformatowe Lublin Plakaty dają Ci nieograniczoną możliwość przekazu informacji. Pokaż swój projekt w wielkim formacie i wyróżnij się wśród innych. Dostępne są w standardowych wymiarach 100x140 cm i 70x100 cm, ale to nie wszystko. Naszą unikalną ofertę stanowią plakaty o rzadko spotykanych formatach, które możesz określić we własnym zakresie. Do dyspozycji masz powierzchnię nawet do 5 m.

Plakaty wielkoformatowe drukujemy techniką solwentową na dwóch różnych podłożach: blueback powlekany 130 g i satyna papier powlekany 200 g. Blueback powlekany 130 g to wysokiej jakości papier billboardowy. Wodoodporne właściwości z niebieskim podkładem izolującym od podłoża zapobiegają prześwitywaniu uprzednio naklejonych warstw. Natomiast satyna powlekana 200 g to odporny na działanie czynników atmosferycznych papier, który charakteryzuje się idealnym zastosowaniem do wysokiej jakości wydruków plakatowych.

Agencja interaktywna reklama promocja Lublin

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat projektowania i drukowania plakatów — zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Wierzymy, że spełnimy Państwa oczekiwania w stu procentach.

Ciekawe realizacje drukarni