Strony, sklepy internetowe Lublin, Warszawa - Projektujemy, tworzymy, Drukarnia Lublin

Profesjonalne

Strony i Sklepy WWW

dla Twojej firmy

Pudełka, torby reklamowe

Pudełka typu gift box

Pudełka typu gift box Lublin Szukasz odpowiedniego opakowania na prezent dla swoich Klientów? Niewielkich serii czy większych ilości? Nasza propozycja spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy dwa różne pudełka: gift box A5 i gift box kostka (90x90x90 mm). Pudełka są sztancowane, produkujemy je z wytrzymałego kartonu 300 g i uszlachetniamy folią mat lub połysk. Opakowania z indywidualnym nadrukiem dostępne są już od 10 szt. i będą doskonałym uzupełnieniem podarunku. Dzięki nim już nie musisz zastanawiać się w co spakujesz prezenty dla Klientów. Do gift box A5 zapakujesz np. notes, możesz dołączyć do niego kartkę i czekoladę i to wszystko zamknąć w zgrabnym pudełku z Twoim indywidualnym nadrukiem. Do kostki zmieści się każdy mały gadżet, np. pamięć USB, power bank, czekoladka firmowa, ciasteczko z wróżbą, a nawet kluczyki do samochodu. Podpowiadamy, że już sama kostka z indywidualnym nadrukiem jest fajnym gadżetem. W przesyłce od nas otrzymasz pudełka rozłożone na płasko do samodzielnego, ale łatwego złożenia.

 

Pudełko na wino

Szukasz odpowiedniego opakowania na wino? Niewielkich serii czy większych ilości? Nasza propozycja spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy dwa różne pudełka na wino: z uchwytem lub bez. Pudełka są sztancowane, produkujemy je z wytrzymałego kartonu 300 g i uszlachetniamy folią mat lub połysk. Opakowania na wino z indywidualnym nadrukiem dostępne są już od 10 szt. i będą doskonałym uzupełnieniem firmowego podarunku. Dzięki nim już nie musisz zastanawiać się, w co spakujesz świąteczny alkohol. Każde z pudełek pomieści wino 0,75 l. Pudełko z uchwytem klejone jest po długim boku. W przesyłce otrzymasz je rozłożone na płasko do samodzielnego, ale łatwego złożenia, podobnie jak pudełko bez uchwytu.

Pudełko typu poduszka

Szukasz odpowiedniego opakowania na prezent dla swoich Klientów? Niewielkich serii czy większych ilości? Nasza propozycja spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy pudełko typu poduszka, które jest sztancowane, wyprodukowane z wytrzymałego kartonu 250 g i uszlachetnione folią mat lub połysk. Takie opakowanie z indywidualnym nadrukiem dostępne jest już od 10 szt. i będzie doskonałym uzupełnieniem firmowego podarunku. Dzięki niemu już nie musisz zastanawiać się, w co spakujesz prezenty dla Klientów, np. pióro, długopis, biżuterię lub elegancki nożyk do cięcia papieru. Pudełko poduszka klejone jest po długim boku, w przesyłce otrzymasz je rozłożone na płasko do samodzielnego, ale łatwego złożenia.

Torby papierowe foliowane

Torby papierowe foliowane Lublin Zastanawiałeś się kiedyś nad odpowiednim opakowaniem? Podpowiadamy - torba reklamowa spełni wszystkie Twoje wymagania. Jest mocna, trwała i wytrzymała dzięki materiałom użytym do jej produkcji. O biel torby zadba kreda 170 g, o trwałość folia połysk lub folia mat, a o wytrzymałość kartonowe wzmocnienie dna i górnych zakładek. O projekt zadbaj Ty, a całość sprawi, że torba indywidualnie Cię wyróżni.
W naszej ofercie znajdziesz aż siedem różnych formatów toreb reklamowych. Mamy, lubianą przez wszystkich, torebkę na wino w formacie 100x400x100 mm i sześć innych wielkości, zarówno w pionie jak i w poziomie. Sznurki wykonane z polipropylenu w dwunastu kolorach, które masz do wyboru, doskonale dopasujesz do każdego projektu. Jeżeli chcesz zabłysnąć, wybierz lakier UV wybiórczy, takie uszlachetnienie podkreśli projekt, a Ty z zadowoleniem zapakujesz to, co chcesz.

Torby papierowe Kraft

Torby papierowe Kraft Lublin Ekologiczna i wytrzymała torba dla wszystkich, którzy szukają alternatywy dla standardowych foliowanych toreb papierowych. Wykonana jest z papieru prążkowanego o grubości 100 g. Idealnie sprawdza się do pakowania materiałów reklamowych, alkoholi i odzieży. W naszej ofercie znajdziesz aż siedem różnych formatów toreb Kraft. Mamy, lubianą przez wszystkich, torebkę na wino w formacie 100x400x100 mm i sześć innych wielkości, zarówno w pionie jak i w poziomie. Całość uzupełnią bardzo wytrzymałe uchwyty skręcane. Wykonujemy zadruk w pełnym kolorze lub czarny.

Agencja interaktywna reklama promocja Lublin

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat pudełek i toreb reklamowych — zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Wierzymy, że spełnimy Państwa oczekiwania w stu procentach.

Ciekawe realizacje drukarni