Strony, sklepy internetowe Lublin, Warszawa - Projektujemy, tworzymy, Drukarnia Lublin

Profesjonalne

Strony i Sklepy WWW

dla Twojej firmy

Ranking Najlepszych Firm Lubelszczyzny

Z dumą i nieskrywaną satysfakcją informujemy, iż zostaliśmy uwzględnieni w Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny, firmowanym przez Dziennik Wschodni, którego zwieńczenie oficjalnie nastąpiło 17 czerwca 2015 r.

To już XIX edycja tego najstarszego i jednocześnie najbardziej prestiżowego i profesjonalnego w woj. lubelskim podsumowania minionego roku w sferze gospodarczo-finansowej. Składają się na niego różne kategorie; wśród kilku znaleźliśmy się my.

W zestawieniu mikroprzedsiębiorstw, tj. zatrudniających co najwyżej 9 osób, LabSQL Lorenc Paweł uplasował się na 4. pozycji. W Usługach przypadło nam 26. miejsce spośród wszystkich firm, niezależnie od branży czy ilości zatrudnianych pracowników. Warto podkreślić, iż we wszystkich tych kategoriach głównym kryterium są przychody.

Nasza firma okazała się prawie najlepsza w kwestii rentowności netto. „Prawie najlepsza”, bo wprawdzie zajęliśmy drugą lokatę, ale dystans do zwycięzcy wyniósł tylko 0,06%(!)

Co więcej, okazaliśmy się być znacznie bardziej rentowni niż np. POL-SKONE Sp. z o.o., Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A., KOM-EKO S.A., PZL Świdnik S.A., Lubelski Węgiel Bogdanka, a nawet niekwestionowany lider wszystkich pozostałych rankingów — PGE Dystrybucja Spółka Akcyjna.

Gratulujemy konkurencji i dziękujemy za wyróżnienie. To dla nas nobilitacja i jednocześnie motywacja do jeszcze cięższej pracy. Mamy świadomość spoczywającej na nas odpowiedzialności. W przyszłym roku, kiedy będą brane pod uwagę wyniki za 2015 r., postaramy się być jeszcze wyżej!