Strony, sklepy internetowe Lublin, Warszawa - Projektujemy, tworzymy, Drukarnia Lublin

Profesjonalne

Strony i Sklepy WWW

dla Twojej firmy

Roll-upy, x-bannery

Roll-up

Roll-up Standard Lublin Jesteś częstym gościem targów i konferencji? W Twoim wyposażeniu nie może zabraknąć nowoczesnego stojaka prezentacyjnego, który jest niezwykle łatwy i szybki w montażu. Oferowany przez nas roll-up Standard wykonujemy na tworzywie blockout 440 g, który nie tylko gwarantuje odporność na rozdarcia, ale również posiada znakomite właściwości blokowania światła. Po zakończeniu prezentacji grafikę zamyka się w poręcznej kasecie, dzięki czemu nie ulega ona uszkodzeniu podczas transportu i przechowywania.

W naszej ofercie znajdują się także następujące warianty:

  • Standard Plus - stelaż wykonany jest ze wzmocnionego aluminium, dzięki czemu roll-up jest stabilny i wytrzymały.
  • Exclusive - kaseta jest wykonana w wyjątkowo elegancki sposób, nadając całości ekskluzywnego charakteru.
  • Double - grafika na obu stronach może być różna, dzięki temu zaprezentujesz jeszcze więcej.

Roll-up Standard, Standard Plus oraz Exclusive oferujemy w trzech formatach: 85 x 200 cm, 100 x 200 cm i 120 x 200 cm, z zadrukiem jednostronnym, natomiast roll-up Double w dwóch formatach:85 x 200 cm i 100 x 200 cm, z zadrukiem dwustronnym. W komplecie otrzymasz od nas trwałą i wygodną torbę transportową.

Oferujemy również możliwość zamówienia samego wydruku.

X-banner

X-banner Lublin Jeśli chcesz zaprezentować swoją firmę w miejscu sprzedaży lub na licznie odwiedzanych targach i spotkaniach promocyjnych, skorzystaj z efektownego systemu zwanego „pajączkiem”. Łatwy w obsłudze, jednocześnie najtańszy i najlżejszy spośród stojaków reklamowych o konstrukcji wykonanej z lekkiego i wytrzymałego włókna węglowego.
Dzięki zastosowaniu tworzywa blockout 440 g twoja grafika rozpięta na aluminiowym stojaku, będzie odporna na rozdarcia, posiada również ona znakomite właściwości blokowania światła. W trosce o bezpieczny transport do każdego stojaka dołączamy wygodną torbę. X-banner wykonujemy w formacie 80 x 180 cm. Całość pakowana jest w poręczną i wytrzymałą torbę transportową.

 

Oferujemy również możliwość zamówienia samego wydruku.

Agencja interaktywna reklama promocja Lublin

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat stojaków prezentacyjnych — zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Wierzymy, że spełnimy Państwa oczekiwania w stu procentach.

Ciekawe realizacje agencji reklamy