Strony, sklepy internetowe Lublin, Warszawa - Projektujemy, tworzymy, Drukarnia Lublin

Profesjonalne

Strony i Sklepy WWW

dla Twojej firmy

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe są w obecnych czasach nieocenionym sposobem kontaktu między Klientem, a sprzedawcą. Dzięki prostej i wygodnej obsłudze, Klienci coraz częściej wybierają właśnie taką formę zakupu potrzebnych im produktów. Tworzymy profesjonalne i funkcjonalne sklepy internetowe, oparte na najnowszych rozwiązaniach technologicznych, idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Systemy e-commerce (sklepy www) wykorzystują ogólnoświatową sieć komputerową do prowadzenia aktywnej sprzedaży produktów i usług. Sklepy internetowe pozwalają jednocześnie na prezentację i reklamę swojej oferty oraz dotarcie z nią do szerokich kręgów potencjalnych odbiorców.

W zależności od potrzeb i oczekiwań, program do prowadzenia sklepu internetowego może oferować sprzedaż detaliczną lub hurtową. W przypadku hurtowni bardzo ważna jest wydajność sklepu tak by móc zaprezentować klientowi pełną ofertę. W tym momencie nasz system obsługuje 600 tysięcy produktów w sklepie jednego z naszych klientów i nie jest to najwyższa liczba z jaką może sobie poradzić. Aby jeszcze bardziej ułatwić zarządzanie tak dużym sklepem, system jest kompatybilny z systemami klasy ERP, takimi jak Comarch, Simple i wiele innych.

Stworzenie intuicyjnego sklepu www umożliwia pozyskanie dodatkowych klientów, jak i kontrahentów, a połączenie go z profesjonalnym serwisem www jest najbardziej zaawansowanym sposobem zaistnienia w ogólnoświatowym Internecie. Nakłady na ten cel są nieporównywalnie mniejsze niż otwarcie i utrzymanie tradycyjnej placówki handlowej.

Nasz system sklepu internetowego jest podatny na rozbudowę i modyfikacje, dzięki czemu "rośnie" wraz z Twoją firmą, dopasowując się do aktualnych wymagań i zastosowań. Dlatego sprawdzi się na początku przygody ze sprzedażą w internecie.

Opracowana przez naszą firmę informatyczną, mającą swą siedzibę w Lublinie, platforma e-commerce (e-sklepy on-line) umożliwia przedstawienie aktualnej oferty towarów i usług oraz przyjmowanie zamówień — zarówno od nowych Klientów, jak i stałych odbiorców. Z poziomu panelu administracyjnego można samodzielnie edytować ofertę sklepu: dodawać lub usuwać kategorie, produkty czy usługi, przypisywać im ceny, opisy, zdjęcia oraz realizować wiele dodatkowych bardzo użytecznych zadań.

Każdy sklep internetowy tworzony jest przez naszą firmę informatyczną w oparciu o indywidualną szatę graficzną, projektowaną przez nas od „czystej kartki”, z uwzględnieniem preferencji oraz oczekiwań Klienta. Ponadto nasz system jest w pełni responsywny (RWD) co oznacza, że wygląd sklepu automatycznie dopasowuje się do dowolnych wielkości ekranu.

sellsmart-cytr.png

Agencja interaktywna reklama promocja Lublin

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat profesjonalnych sklepów internetowych, zapraszamy do naszej siedziby – Lublin, ul. Szczecińska 14. Pozostałe formy kontaktu dostępne są w dziale Kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania w najszerszym zakresie.

Ciekawe realizacje sklepów internetowych