Strony, sklepy internetowe Lublin, Warszawa - Projektujemy, tworzymy, Drukarnia Lublin

Profesjonalne

Strony i Sklepy WWW

dla Twojej firmy

Smycze reklamowe

Smycze reklamowe są niezwykle modnym i użytecznym sposobem promocji każdej firmy. Ich największą zaletą jest praktyczność i niskie koszty produkcji. Ponadto, smycze reklamowe służą do noszenia kluczy, telefonów i innych drobiazgów, a ich doskonała widoczność sprawia, że są bardzo skutecznym materiałem promocyjnym.

Smycze sublimacyjne

To smycze z nadrukiem najlepszej jakości. Technologia pozwala na wykonanie nadruków wielokolorowych. Możliwe jest drukowanie zdjęć i grafiki z przejściami tonalnymi. Liczba użytych kolorów jest nieograniczona i nie ma wpływu na cenę. W tej technice oferujemy możliwość nadruku dwustronnego - projekt dla każdej ze stron może być inny. Jeżeli nadruk wykonujemy tylko z jednej strony smyczy wtedy druga strona jest biała.
Dostępne szerokości: 10mm, 15mm, 20mm, 25mm, oraz 30mm.

Smycze krótkie na rękę

Długość oraz szerokość smyczy jest dowolna, którą dostosowujemy w zależności od potrzeb klienta oraz indywidualnego zamówienia.
Również zakończenie jest dowolne i wybierane przez klienta. Możliwe końcówki to między innymi karabińczyki, klamry zatrzaskowe, przywieszki do telefonu, kółeczka czy szekle.

Akcesoria do smyczy

W ofercie posiadamy dodatki do smyczy takie jak:

  • Etui na identyfikator wym. 9,5x6,5cm
  • Klamry zatrzaskowe szerokości: 10mm, 15mm, 20mm, 25mm, 30mm
  • Karabińczyki szerokości: 10mm, 15mm, 20mm, 25mm
  • Przywieszki do telefonu
  • Kółeczka
  • Szekle
Agencja interaktywna reklama promocja Lublin

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat smyczy reklamowych — zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Wierzymy, że spełnimy Państwa oczekiwania w stu procentach.

Ciekawe realizacje agencji reklamy