Strony, sklepy internetowe Lublin, Warszawa - Projektujemy, tworzymy, Drukarnia Lublin

Profesjonalne

Strony i Sklepy WWW

dla Twojej firmy

Św. Mikołaj, magia i LabSQL

„Mikołaj w Krainie Magii” to cykl spektakli specjalnych odbywających się w kilku miastach Polski. Żaden z tych wyjątkowych spektakli nie mógłby się zapewne odbyć bez zaangażowania oraz czynnego wsparcia płynącego z naszej strony. Pomoc polegała na kompleksowej obsłudze graficzno-poligraficznej całego przedsięwzięcia, począwszy od zaprojektowania biletów, plakatów oraz dyplomów aż po ich wydruk oraz oczywiście cięcie.

W tym roku „Mikołaj w Krainie Magii” zagościł w największych miastach woj. lubelskiego (Lublin, Chełm, Zamość) oraz w jednym z miast Mazowsza — w Radomiu.

Obok nas, tę szczytną inicjatywę wsparło także szereg innych podmiotów i instytucji, włączając w to lokalną prasę oraz radio i telewizję.

Cykl imprez cieszył się dużym powodzeniem i znacznym zainteresowaniem. Część dochodu ze sprzedaży biletów przeznaczona jest na potrzeby podopiecznych Stowarzyszenia „Tęcza”. Dzięki zatem naszemu wspólnemu wysiłkowi najbardziej potrzebujący zyskają uśmiech i perspektywę pogodniejszych dni.