Strony, sklepy internetowe Lublin, Warszawa - Projektujemy, tworzymy, Drukarnia Lublin

Profesjonalne

Strony i Sklepy WWW

dla Twojej firmy

Teczki

Drukarnia cyfrowa - teczki LublinTeczki są doskonałym uzupełnieniem papieru firmowego. Sporządzane na papierze firmowym pisma czy podpisywane umowy mogą być przechowywane w eleganckiej i zaprojektowanej według własnego stylu teczce. Dzięki temu, Klient czy kontrahent na pewno nie zgubi dokumentów i zawsze będzie wiedział jaka jest zawartość firmowej teczki.

Teczki ofertowe drukujemy jednostronnie lub dwustronnie na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 350 g. Dodatkowo możesz wybrać uszlachetnienie folią mat lub folią połysk zewnętrznej powierzchni teczki. Zapewni to jej trwałość i wytrzymałość. Jeśli zdecydujesz się pokryć teczkę folią soft touch, uzyskasz unikalny efekt „aksamitnego dotyku” i szlachetnej elegancji. Lakier UV wybiórczy doskonale podkreśli wybrany przez Ciebie element graficzny. Teczki dostępne są zarówno w wersji z jednobigowym grzbietem jak i dwubigowym 5,5 mm. Zgrabne skrzydełka zamkną bezpiecznie Twoje dokumenty, a gumka z zakuwkami nie pozwoli na zgubienie żadnego z nich.

 

Agencja interaktywna reklama promocja Lublin

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat teczek reklamowych — zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Wierzymy, że spełnimy Państwa oczekiwania w stu procentach

Ciekawe realizacje drukarni