Strony, sklepy internetowe Lublin, Warszawa - Projektujemy, tworzymy, Drukarnia Lublin

Profesjonalne

Strony i Sklepy WWW

dla Twojej firmy

Ulotki

Najskuteczniejsza i najtańsza forma reklamy. Za pomocą ulotki szybko przeprowadzisz każdą akcję promocyjną, poinformujesz Klientów o nowych produktach i usługach. W naszej ofercie znajdziesz najbardziej popularne formaty ulotek oraz oryginalne formaty kwadratowe (120x120 mm, 150x150 mm i 200x200 mm). Każdy z nich dopasujesz do swojego projektu tak, aby przekaz był jasny i czytelny. Zrób wrażenie i wydrukuj ulotki na wysokiej jakości papierze kredowym.

Do wyboru posiadamy gramatury: 130, 170, 250 i 350 g oraz zadruk jedno - lub dwustronny. Ulotki możemy dodatkowo uszlachetnić folią mat lub połysk

Nasza drukarnia cyfrowa, mająca swoją siedzibę w Lublinie, ul. Szczecińska 14, zajmuje się zarówno projektowaniem, jak i drukowaniem najwyższych jakościowo pełnokolorowych ulotek reklamowych, nawet z dnia na dzień, w bardzo atrakcyjnych cenach i to już przy niewielkich nakładach.

Formaty papieru (norma ISO 216)

Format papieru - zasadniczy (seria A) Format papieru - pomocniczy (seria B) Format papieru - pomocniczy (seria C) - określa głównie rozmiary kopert

Źródło: Wikipedia

Agencja interaktywna reklama promocja Lublin

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat ulotek reklamowych — zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Wierzymy, że spełnimy Państwa oczekiwania w stu procentach.

Ciekawe realizacje drukarni