Strony, sklepy internetowe Lublin, Warszawa - Projektujemy, tworzymy, Drukarnia Lublin

Profesjonalne

Strony i Sklepy WWW

dla Twojej firmy

Wizytówki

Wizytówka jest obecnie nieodzownym atrybutem każdej profesjonalnej firmy. Stanowi ona atrakcyjną, a zarazem bardzo treściwą formę prezentacji.

Wykonywane przez naszą lubelską drukarnię cyfrową wizytówki odznaczają się doskonałą jakością i barwnością, uzyskiwaną przy pomocy nowoczesnej techniki druku pełnokolorowego.

 

Formaty wizytówek

Standardowym formatem wizytówek w Polsce, stosowanym również przez większość sąsiadów naszego kraju, jest 90x50 mm. Nieco mniej spotykanym wymiarem, bardzo popularnym jednak w kilku zachodnioeuropejskich krajach (m.in. w Wielkiej Brytanii, w Niemczech), jest 85x55 mm.

Wyróżniamy również szereg innych niestandardowych formatów stosowanych na świecie, takich jak: 89x51 mm (USA, Kanada, Holandia) czy 90x55 mm (Australia, Nowa Zelandia).

Jeżeli zatem Państwa firma mieści się zagranicą lub po prostu chciałbyś mieć oryginalną wizytówkę, także i do Ciebie skierowana jest oferta naszej drukarni cyfrowej w Lublinie. Jeśli z kolei preferujesz inny wymiar wizytówek (np. wymiar kart kredytowych czy format A8), nic nie stoi na przeszkodzie, by spełnić również i Twoje oczekiwania w tym zakresie.

Wizytówki standardowe

Wizytówki standardowe Lublin Mała, ale wszędobylska. Zaczyna każde spotkanie i reprezentuje każdego z nas bez dodatkowych słów. Oglądasz, czytasz i już wiesz co się za nią kryje. Niezbędna biznesowo i prywatnie. Wymiarem niewielka, ale pojemna – zmieści wszystko to, co ważne.
Wybierz jeden z dwóch dostępnych formatów: 85x55 mm lub 90x50 mm. Wizytówkę wydrukujemy na kredzie 350 g mat lub na dowolnie wybranym z piętnastu różnych papierów ozdobnych. W naszej ofercie znajdziesz papiery metalizowane, satynowane, z fakturą, barwione w masie oraz syntetyczne. Na czterech papierach kolorowych (granatowym, czerwonym, czarnym i szarobrązowym) wykonujemy również biały nadruk. W przypadku druku na kredzie 350 g mat możemy uszlachetnić wizytówkę folią mat, połysk lub soft touch, zarówno jedno jak i dwustronnie. Jeżeli wybierzesz zadruk dwustronny, ale przy jednostronnym foliowaniu to uszlachetnimy awers Twojego projektu. Oferujemy coś jeszcze - wykończenie w postaci zaokrąglonych narożników. Taki detal z pewnością indywidualnie Cię wyróżni.

Wizytówki składane

Wizytówki składane Lublin Chcesz pokazać więcej? Wybierz wizytówkę składaną! Oglądasz, otwierasz i już wiesz co się w niej kryje. Niezbędna biznesowo i prywatnie. Zmieści wszystko to, co ważne. Wybierz jeden z dwóch dostępnych formatów po złożeniu: 85x55 mm lub 90x50 mm.
Wizytówkę wydrukujemy na kredzie 350 g mat lub na dowolnie wybranym z piętnastu różnych papierów ozdobnych. W naszej ofercie znajdziesz papiery metalizowane, satynowane, z fakturą, barwione w masie oraz syntetyczne. Na czterech papierach kolorowych (granatowym, czerwonym, czarnym i szarobrązowym) wykonujemy również biały nadruk. W przypadku druku na kredzie 350 g mat możemy uszlachetnić wizytówkę folią mat, połysk lub soft touch. Z taką wersją na pewno zabłyśniesz wśród swoich Klientów.

Wizytówki MultiLoft

Wizytówki MultiLoft Lublin Wizytówki z kolorowymi brzegami są efektowne i oryginalne, dzięki jakości cyfrowego druku offsetowego oraz niezwykłej grubości papieru. Wyjątkowa technologia wizytówek MultiLoft umożliwia trwałe łączenie trzech warstw papieru bez klejenia na mokro. Łączenie odbywa się w procesie cięcia, dzięki powleczeniu warstw specjalnym klejem kontaktowym. W naszej ofercie znajdziesz 2 rodzaje wizytówek: MultiLoft 810 g (biały) i 920 g (ecru) z możliwością zadruku przód i tył oraz MultiLoft Magnet 1890 g (biały) i 1945 g (ecru) z możliwością zadruku przód i magnetycznym tyłem. Wewnętrzna warstwa (wypełnienie) wizytówek to papier barwiony w masie, dostępny w 13 wyjątkowych kolorach. Wystarczy tylko dobrać kolor wypełnienia do projektu i podziwiać efekt końcowy.

Agencja interaktywna reklama promocja Lublin

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat wizytówek — zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Wierzymy, że spełnimy Państwa oczekiwania w stu procentach.

Ciekawe realizacje drukarni