Strony, sklepy internetowe Lublin, Warszawa - Projektujemy, tworzymy, Drukarnia Lublin

Profesjonalne

Strony i Sklepy WWW

dla Twojej firmy

Wybór ekspertów 2012

Z dumą i satysfakcją ogłaszamy, iż tworzone przez LabSQL.pl z Lublina sklepy oraz strony internetowe zostały nagrodzone prestiżowym certyfikatem Wybór ekspertów 2012 w niezwykle wyrównanej kategorii Produkt innowacyjny. Nagrody przyznawane były za rok ubiegły, tak więc każdy liczący się podmiot miał szansę rywalizować z najlepszymi do samego końca.

Chętnych do zajęcia najwyższych lokat było wielu, konkurencja była naprawdę spora, ale to właśnie my — w oczach specjalistów i ludzi z branży IT — okazaliśmy się jednymi z najlepszych. Nagroda jest srebrna, co jest wynikiem, o którym większość firm informatycznych z Lublina czy nawet całego woj. lubelskiego może tylko pomarzyć.

Naszą wiedzę i doświadczenie nieustannie wzbogacamy o kolejne ambitne projekty, co w połączeniu z najnowszymi trendami i technologiami informatycznymi bezpośrednio przekłada się na jeszcze wyższą jakość tworzonych przez LabSQL.pl profesjonalnych stron i sklepów WWW. Dołożymy wszelkich starań, by w przyszłym roku być również w czołówce, może nawet pokusić się o pierwszą (złotą) lokatę.