Strony, sklepy internetowe Lublin, Warszawa - Projektujemy, tworzymy, Drukarnia Lublin

Profesjonalne

Strony i Sklepy WWW

dla Twojej firmy

Wybór ekspertów 2013

Z przyjemnością informujemy, iż tworzone przez LabSQL.pl z Lublina sklepy oraz strony internetowe zostały nagrodzone prestiżowym certyfikatem Wybór ekspertów 2013 w niezwykle ważnej kategorii Jakość usług. Nagrody przyznawane były za rok ubiegły, tak więc każdy liczący się podmiot miał szansę rywalizować z najlepszymi do samego końca.

Chętnych do zajęcia najwyższych lokat było wielu, konkurencja była naprawdę spora, ale to właśnie my — w oczach specjalistów i ludzi z branży IT — okazaliśmy się najlepsi. W tym roku nagroda jest złota, co jest osiągnięciem, o którym większość firm informatycznych (nie tylko z Lublina czy wschodniej Polski) może tylko pomarzyć.

Nasze doświadczenie nieustannie wzbogacamy o kolejne ambitne projekty i najbardziej optymalne rozwiązania. Systematycznie pogłębiana wiedza, a także zastosowanie najnowszych technologii informatycznych w realny sposób przekładają się na jeszcze wyższy standard tworzonych przez LabSQL.pl profesjonalnych stron i sklepów WWW. Zdobyte wyróżnienia zobowiązują, zapewniamy więc, iż w kolejnych latach będziemy również w czołówce – tak, by ekspertom z branży informatycznej nie pozostawić złudzeń kto jest nr 1 w Polsce.