Strony, sklepy internetowe Lublin, Warszawa - Projektujemy, tworzymy, Drukarnia Lublin

Profesjonalne

Strony i Sklepy WWW

dla Twojej firmy

Zaproszenia, bilety

Jeżeli organizują Państwo koncert, galę, wystawę lub mecz na pewno będą potrzebne bitety i/lub zaproszenia. W naszej ofercie posiadamy bilety numerowane z możliwością perforacji. Mamy możliwosć również sklejenia biletów w bloczki po 1000 sztuk.

Zaproszenia

Zaproszenia Lublin Zaproszenia informują nie tylko o momentach, które chcemy dzielić z najbliższymi, ale również o interesujących wydarzeniach firmowych. Wszystkie spotkania zasługują na odpowiednią oprawę i dlatego w naszej ofercie znajdziesz wiele możliwości aranżacji zaproszeń.
Dostępne są w czterech formatach z zadrukiem jedno-lub dwustronnym. Dla podkreślenia ich wyjątkowości możesz wybrać uszlachetnianie folią mat. Zaproszenia drukujemy na kredzie 350 g mat lub na papierach ozdobnych - dzięki temu tworzą elegancki produkt i gotowe są na każde otwarcie. W naszej ofercie do wyboru jest aż 15 różnych papierów ozdobnych (metalizowane, satynowane, z fakturą, barwione w masie oraz syntetyczne). Na czterech papierach kolorowych (granatowym, czerwonym, czarnym i szarobrązowym) możemy wykonać również biały nadruk.

Bilety

Bilety Lublin Organizujesz imprezę, mecz, koncert? Bez biletów się nie odbędzie! Twój projekt wydrukujemy w czterech kolorach na offsecie 90 g. Dla ułatwienia bilety możemy skleić w bloczki po 100 szt. Jeżeli potrzebujesz bilety z numeracją to dobrze trafiłeś! Mamy je w ofercie. Nie martw się również o rozdzielanie biletów – doskonale ułatwi to perforacja.

Agencja interaktywna reklama promocja Lublin

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat zaproszeń i biletów — zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Wierzymy, że spełnimy Państwa oczekiwania w stu procentach

Ciekawe realizacje drukarni