Marketing
internetowy

SEO - Search Engine Optimization

W ogólnoświatowej sieci komputerowej znajdują się niezliczone formy reklamy. Jak nie utonąć w morzu ofert konkurencyjnych firm?

Polecamy Państwu skuteczne pozycjonowanie sklepów i stron internetowych.

Pozycjonowanie sklepów i stron internetowych

To ukryta, lecz niezwykle efektywna metoda promocji, polegająca na osiąganiu jak najwyższych pozycji w rankingach wyszukiwarek internetowych.

SEM - Search Engine Marketing

SEM, czyli marketing w wyszukiwarkach. Jest to ogół działań promocyjnych (w tym kampanie linków sponsorowanych, odpowiednia retoryka i wygląd graficzny strony), które mają na celu uzyskanie jak najlepszych pozycji serwisu w (zarówno naturalnych, jak i płatnych) wynikach wyszukiwania wybranych słów / fraz kluczowych, wpisywanych przez użytkowników w zapytaniu do wyszukiwarki.

Reklama w Google i mediach społecznościowych

Szczególne miejsce w dziedzinie marketingu od pewnego czasu zajmuje marketing internetowy. Wyszukiwarka Google generuje ponad 80% światowego ruchu w Internecie. W praktyce oznacza to, że zdecydowana większość osób poszukujących określonych treści posługuje się wyszukiwarką Google.

Reklama wyświetlana jest zgodnie z zaplanowanymi parametrami kampanii, tzn.:

  • słowa i frazy wpisywane przez użytkowników w wyszukiwarkę,
  • harmonogram kampanii,
  • dzienny budżet,
  • wysokość oferowanego kosztu za kliknięcie, jaki gotowy jest ponieść reklamodawca,
  • lokalizacja itp.

Narzędzia Google SEM i najpopularniejsze kanały działania e-marketingu

Podążając za obecnymi standardami prowadzimy internetowe kampanie reklamowe w oparciu o doskonałe narzędzia udostępniane przez Google oraz proponujemy naszym klientom najbardziej atrakcyjne miejsca na reklamę firmy, czy produktu.

Hosting / Rejestracja i utrzymanie domen / Certyfikaty SSL

Co to jest domena? Hosting? Serwer? Certyfikat SSL?
Do działania każdej strony czy sklepu internetowego niezbędna jest domena (czyli adres internetowy) oraz serwer, a więc przestrzeń dyskowa. Domena powinna być zabezpieczona certyfikatem SSL, zapewniającym poufność i integralność transmisji danych. Wybierając naszą firmę informatyczną mają Państwo pewność, że korzystają z najwyższych jakościowo rozwiązań dostępnych na rynku, co bezpośrednio przekłada się na szybkość, stabilność działania i bezpieczeństwo obsługiwanych domen, a w konsekwencji – na Państwa zyski z tytułu prowadzonej działalności.

Opieka techniczna

Właściciele stworzonych przez nas stron www i sklepów internetowych nie muszą już więcej się głowić jak przygotować banner, jak zredagować tekst, nie muszą też dokonywać analizy skomplikowanych statystyk związanych z witryną. Za stosunkowo niewielką opłatą mogą skupić się na tym, na czym znają się najlepiej – na prowadzeniu biznesu i zarabianiu pieniędzy. Opiekę nad swoją stroną czy sklepem www mogą przecież pozostawić profesjonalistom – grafikom i specjalistom od marketingu internetowego – którzy wiedzą jak to się robi, robią to dobrze, a do tego szybko i sprawnie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat marketingu w internecie lub usług dodatkowych, zapraszamy do naszej siedziby – Lublin, ul. Szczecińska 14. Pozostałe formy kontaktu dostępne są w dziale Kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania w najszerszym zakresie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat marketingu w internecie lub usług dodatkowych, zapraszamy do naszej siedziby – Lublin, ul. Szczecińska 14. Pozostałe formy kontaktu dostępne są w dziale Kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania w najszerszym zakresie.

LabSQL logo negative

LabSQL Paweł Lorenc

ul. Szczecińska 14, 20-724 Lublin
NIP: PL7123037501
REGON: 060250701

+48 81 527 64 93

+48 502 269 212

kontakt@LabSQL.pl

czynne pn-pt: 8:00-16:00

Konto bankowe: ING Bank Śląski
61 1050 1953 1000 0023 1747 3797

Zakres usług

  • Strony i sklepy internetowe - tworzymy indywidualne i profesjonalne rozwiązania dla każdego klienta.
  • Marketing w internecie - zajmujemy się SEO (pozycjonowaniem), SEM (linki sponsorowane, reklama w Google), reklamą w mediach społecznościowych (Facebook, Youtube, Instagram, TikTok).
  • Studio graficzne i drukarnia - projektujemy wszystko! 2D i 3D, na potrzeby internetu, reklamy użytkowe dla poligrafii lub druku wielkoformatowego (DTP).

© Copyright 2023-2024 LabSQL Paweł Lorenc  |  ul. Szczecińska 14, 20-724 Lublin  |  Wszelkie prawa zastrzeżone.